X
Kariéra Akční nabídka Hotline: 603 267 216

Telekomunikační systémy

Informace

PC

Hlasová komunikace je i přes obrovský rozmach elektronické pošty stále nejpoužívanějším způsobem dorozumívání nejen v obchodních vztazích. Proto je téměř pro každou firmu i instituci velmi důležité kvalitní a spolehlivé telefonické spojení nejen se zákazníky a obchodními partnery, ale i uvnitř samotné firmy či instituce.

Telefonní ústředny

Dodáváme a instalujeme analogové i digitální telefonní ústředny libovolné velikosti pro firmy, úřady a další instituce, i pro domácnosti nebo živnostníky. Navrhneme a kompletně zrealizujeme telekomunikační sítě včetně potřebných kabelových rozvodů, napojení na stávající systémy a dodávky koncových zařízení jako jsou telefonní přístroje, faxy, modemy, atd. Preferujeme výrobky 2N, Panasonic a Alcatel, na požádání však dodáme jakýkoliv výrobek libovolné značky.

IP telefonie

Vzhledem k obrovskému rozšíření internetu se také v telekomunikační oblasti dostává do popředí IP telefonie - jsme partnerem jednoho z předních českých poskytovatelů těchto služeb, společnosti IPEX, a.s., a díky tomu jsme schopni realizovat komplexní VoIP řešení libovolného rozsahu. Dodáme a nainstalujeme VoIP ústředny, VoIP moduly ke stávajícím telefonním systémům, VoIP koncová zařízení nebo SW VoIP aplikace. Na požádání zdarma vypracujeme nabídku přechodu Vaší firmy, úřadu, organizace, na VoIP řešení, včetně kalkulace úspory nákladů na telefonii. Používáme samozřejmě výhradně IP ústředny IPEX, koncová zřízení Aastra, Linkysys, Siemens a Grandstream.

Domácí telefony a videotelefony

Pro Váš dům, byt či kancelář dodáme systém domácích (video)telefonů, opět včetně potřebných kabelových rozvodů a následné výměny či úpravy zámku vstupních dveří pro jejich pohodlné vzdálené otevírání. Samozřejmostí je možnost použití více vnitřních jednotek v rámci jednoho domu, bytu, nebo kanceláře s následnou možností vnitřní komunikace (tzv. interkomem) mezi jednotlivými účastníky. Dodáváme např. výrobky Fermax, Kanrich, Hütermann, Abloy.