X
Kariéra Akční nabídka Hotline: 603 267 216
Informační technologie

Správa sítí,
strukturované kabeláže,
prodej a servis.

více

Internet

Připojení k internetu,
Webhosting,
Registrace domén.

více

Elektrotechnika

Fotovoltaické systémy,
záložní zdroje UPS,
měření a regulace - MAR

více

Zabezpečení objektů

Zabezpečení objektů - EZS,
Požární zabezpečení - EPS,
Kamerové systémy - CCTV.

více


Informační technologie

Informační technologie

Prodej a servis hardware, správa sítí, správa serverů a VPS, strukturované kabeláže, telekomunikační systémy, tvorba www, vývoj software.

více
Internet

Internet

Naše síť zajišťuje poskytování vysokorychlostního internetu pro domácnosti i firmy a s tím spojené služby. Dále nabízíme webhosting, registrace a správa domén, serverhosting. 

více
Fotovoltaika

Fotovoltaika

Řekněte stop nekonečnému zdražování energií! Navrhneme optimální řešení pro fotovoltaiku na vaši nemovitost včetně vyřízení veškeré administrativy pro dotace.

více
Zabezpečení

Zabezpečení

Zabezpečení objektů - EZS, požárně bezpečnostní zařízení- EPS, ZOKT, detekce nebezpečných plynů, kamerové systémy - CCTV, přístupové a docházkové systémy, domovní telefony.

více
Elektrotechnika

Elektrotechnika

Výroba, servis a revize el-tech zařízení a systémů, Aplikovaná elektronika, záložní zdroje UPS, silnoproudé rozvody, fotovoltaické systémy, televizní systémy STA + SAT.


více

Aktuality

2305. 2018 Aktualizace VOP (GDPR)

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že od 25. 5. 2018 vstupují v platnost nové všeobecné obchodní podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací...
         

maestro maestro master card electronic visa electron visa vpay
U nás můžete za služby platit i těmito platebními kartami. Navštivte naší kamennou prodejnu elektra v ulici Komenského 128, Kouřim.