X
Kariéra Akční nabídka Hotline: 603 267 216

Přístupové a docházkové systémy

Přístupový systém

přístupový systém

Je určen pro zabezpečení a kontrolu vstupů do určitých objektů. Tento systém, jak už název napovídá, slouží hlavně k tomu, abychom mohli „zahodit“ klíče a otevírání zámků řešit mnohem komfortněji. Přístupový systém vám umožní volně a velice pružně se pohybovat v určitém objektu, do kterého se kterákoliv jiná nepovolaná osoba nedostane, případně zůstane stát „u prvních“ dveří.
Při používání přístupových systémů nemusíme samozřejmě zůstávat jenom u otevírání elektrických dveřních zámků. Pomocí přístupových systémů lze ovládat jakékoliv elektronické zábrany (turnikety, brány, vrata, závory) stejně tak jako i ovládat elektronický zabezpečovací systém, případně ovládat světla apod. Pomocí přístupového systému je možné též sledovat průjezd vozidel spojený s ovládáním závor, nebo vrat. Jako identifikační prvek se zde může použít karta řidiče, stejně jako identifikační prvek umístěný přímo na vozidle. Uvedenými komponenty je možno řídit i například výtahy.

Přístupový systém přináší oproti klasickým klíčům několik výhod:

Docházkový systém

docházkový systém

Slouží k identifikaci příchodů a odchodů jednotlivých zaměstnanců a nahrazuje tzv. píchací hodiny. Součástí docházkového systému může být i systém přístupový, kdy docházkový snímač zaznamenává jednotlivé průchody zaměstnanců pro výpočet odpracované doby a zároveň ovládá zámek dveří (turniket, závoru). Stejně jako přístupový systém přináší i tento systém mnoho výhod oproti klasickému zpracování docházky: